Všetky kategórie

Industry News

Domov> Novinky > Industry News

Generálna pobočka strany Huojiagou Zorganizujte valné zhromaždenie na oslavu 101. výročia založenia strany

Čas: 2022-07-01 Počet zobrazení: 28

Ráno 1. júla 2022 sa v konferenčnej miestnosti na piatom poschodí spoločnosti konala „Pobočka generálnej strany Huojiagou pri príležitosti 101. výročia založenia Komunistickej strany Číny“. Na konferencii sa zúčastnilo celkovo 114 členov strany zo štyroch pobočiek Generálnej strany. Stretnutiu predsedal Shen Yanjun, námestník tajomníka generálnej pobočky strany v dedine, a členovia dvoch výborov a prvej divízie Huojiagou sa zúčastnili na slávnostnom stretnutí. Na konferencii sa zúčastnil Shen Haibing, predseda Národného ľudového kongresu mesta West White Rabbit Town.

O 11:00 odštartoval kongres k 101. výročiu založenia strany zaznením národnej hymny. Na konferencii tajomník Huo Songqin vypracoval správu s názvom „Usilovať o všestranný a vysokokvalitný rozvoj priemyslu Hokkien“.

Na konferencii prezident Shen Haibing hovoril o svojich osobných pocitoch, vysoko ocenil a plne potvrdil úspechy našej veci Huo Family a predložil usmerňujúce názory a vrúcne nádeje pre našu budúcu prácu.

Na konci konferencie vystúpil Shen Yanjun, zástupca tajomníka pobočky Generálnej strany, súhrnný prejav, ktorý poskytol dobrý prehľad o duchu prejavu tajomníka Hua. Zdôraznil, že by sme sa mali vždy držať firemných hodnôt „rešpektovať nebo a milovať druhých a integrovať vedomosti s praxou“, byť odvážni prevziať zodpovednosť, raziť nové cesty, plne realizovať strategický cieľ „podporovať lojalitu cisára, zhovievavosť a lojalita a neustále praktizovanie riadenia povedomia“, tvrdo pracujte na tom, čo robíme, a vytvárame základnú konkurencieschopnosť podnikového trhu, tvrdo sa snažte podporovať všestranný a vysokokvalitný rozvoj priemyslu Huojia!

Nakoniec konferenciu úspešne ukončila pieseň „No New China without the Communist Party“.

图片 2

Kontaktujte nás

Pripojte sa k nám a buďte prvý, kto sa dozvie o našich najnovších produktoch a propagáciách.